•  

O nas

Usuwanie azbestu i usługi budowlane w Grodzisku Mazowieckim

Firma budowlana Ramibud działa na rynku od 2008 r., jednak doświadczenie w branży budowlanej zdobywaliśmy już znacznie wcześniej. Nawiązujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Przyjmujemy zlecenia z całego kraju. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

→ Azbest:

Specjalizujemy się w usuwaniu azbestu, a także w jego utylizacji oraz odbiorze. Posiadamy niezbędne decyzje na transport odpadów, jak również gospodarowanie nimi.

→ Usługi dekarskie:

Kolejnym profilem naszej działalności są prace związane z budową dachów. Gwarantujemy solidne wykonanie więźb dachowych. Nawiązujemy współpracę wyłącznie z renomowanymi producentami materiałów do pokryć dachowych tj. dachówki, blachodachówki, blachy na rąbek i in. Zapewniamy terminowe realizacje zleceń oraz atrakcyjne ceny.

→ Prace budowlane i remonty:

Jeśli myślą Państwo o budowie domu, trafiliście na właściwą stronę. Wykonujemy budowy domów jedno-, jak i wielorodzinnych oraz kompleksowe usługi remontowe. Wykonujemy obiekty pod klucz. Wychodząc naprzeciw nawet najbardziej wymagającym klientom, realizujemy projekty nietypowe i nowatorskie. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest dobre samopoczucie we własnym domu, dlatego też zawsze bierzemy pod uwagę sugestie i preferencje zleceniodawcy. W naszej ofercie znajdą także Państwo szereg usług związanych z remontami oraz pracami polegającymi na wykończeniu wnętrz, a także rozbiórkami budynków.

→ Usługi elektryczne do 1KW!