•  

Utylizacja azbestu

Utylizacja azbestu. Oferujemy usuwanie azbestu i jego odbiór.

Azbest ze względu na właściwości rakotwórcze został uznany za bardzo niepożądany składnik rozmaitych konstrukcji budowlanych. Niestety, nie wszystkie firmy budowlane biorą to pod uwagę podczas realizacji inwestycji. Jeśli więc Państwa budynek został wykonany przy jego użyciu, zapraszamy serdecznie do współpracy. Należy pamiętać, że nawet śladowe ilości tego składnika, mogą bardzo źle wpłynąć na zdrowie Państwa i Państwa bliskich.

Posiadamy bogate doświadczenie w zakresie gospodarki odpadami oraz niezbędne uprawnienia oraz certyfikaty, dzięki którym możemy świadczyć usługi w zakresie utylizacji oraz demontażu azbestu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji także w zakresie odbioru tego niebezpiecznego dla zdrowia i życia składnika. Nawiązujemy współpracę zarówno z osobami prywatnymi, jak i firmami. Zachęcamy także do skorzystania z naszych usług gminy i powiaty z całego kraju.

Usuwanie eternitu to dla nas żaden problem!

Jeśli zainteresowała Państwa nasza oferta, serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego, za pośrednictwem poczty E-mail lub formularza kontaktowego. Z przyjemnością odpowiemy na każde Państwa pytanie związane ze świadczonymi przez nas usługami oraz ich cenami.

Jesteśmy przekonani, że spełnimy oczekiwania każdego klienta i będą nas Państwo polecać innym. Współpraca z nami, to oszczędność czasu i pieniędzy. Gwarantujemy, że będzie ona zadowalająca zarówno dla Państwa, jak i dla nas! Zachęcamy do kontaktu już dziś!

 

 

 

175205-260743-azbest